آموزش وردپرس
خانه / اخبار / نحوه خرید فلزیاب؟
خرید فلزیاب

نحوه خرید فلزیاب؟

نحوه خرید فلزیاب؟Reviewed by فلزیاب on Jan 6Rating: 5.0نحوه خرید فلزیاب؟فلزیاب برای شناسایی فلز استفاده می شود. شما می توانید از دستگاه فلزیاب برای شناسایی اشیاء دفن شده گنج ،دفینه و غیره نیز استفاده کنید.شما قبل از خرید فلزیاب

فلزیاب برای شناسایی فلز استفاده می شود. شما می توانید از دستگاه فلزیاب برای شناسایی اشیاء دفن شده گنج ،دفینه و غیره نیز استفاده کنید.

همچنین برای امنیت در استادیوم ها، فرودگاه ها، سالنهای کنفرانس، جلسات عمومی، سالن های بانکی، و غیره برای پیدا کردن کسی که سلاح دارد استفاده می شود . و مدلهای دیگر فلزیاب برای شناسایی مواد معدنی کشف معدن ،کشف اب در این زمینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این توضیح مختصر از موارد استفاده فلزیاب بود.

شما قبل از خرید فلزیاب ویژه گیهای که یک گنج یاب اصل  باید داشته باشد و دانستن ان مهم است در زیر اشاره می کنیم.

  1. حساسیت دستگاه فلزیاب
  2. قابلیت تبعیض فلزات
  3. قابلیت کالیبراسیون
  4. شاخص عمق هدف
  5. قیمت فلزیاب

 

حساسیت دستگاه فلزیاب 

فلزیاب های مختلف نرخ حساسیت متفاوتی دارند. این معیار تعیین می کند که کدام دستگاه گنج یاب برای خرید بهتر است . فلزیاب با حساسیت بالا برای شناسایی گنج های که عمیقا به خاک سپرده شد استفاده می شود. کسانی که برای تشخیص مواد معدنی دستگاه می خواهند با حساسیت سحی نیز کفایت می کند. ولی برخی مدل های فلزیابی به شما توانایی برای تنظیم سطح حساسیت است. بهترین فلزیاب باید به شما اجازه انجام این کار. را بدهد یعنی بتوانید بور دستی سح حساسیت رو ببرید بالا.

 

قابلیت تبعیض فلزات

توانایی یک فلزیاب برای تشخیص فلزات مختلف است که به نام تبعیض است. بهترین فلزیاب باید توانایی شناسایی فلزات در هر منطقه که شما می خواهید از آن استفاده کنید را داشته باشد. برای فعالیت های معدنی، برای فعالیت های دفینه یابی و گنج یابی قابل تبعیض باشد. با این حال، سطوح تبعیض در مدل های مختلف دستگاههای فلزیاب متفاوت است. بهترین گنج یاب باید قادر به شناسایی و افتراق فلز ،مواد معدنی،گنج،آهن و دفینه رو در خودش بصورت حرفه ای داشته باشد.

 

قابلیت کالیبراسیون

کالیبراسیون یعنی چگونگی کارایی مورد ادعای سازنده را به مشتری نشان می دهد .پارامتر هایی که توسط دستگاه اندازه گیری می شود به استاندارد های اندازه گیری قابل ردیابی ارجاع داده می شود که اگر چنین نباشد اطمینانی به آنها نمی توان داشت. یعنی شرکت سازنده میگوید چنین قابلیت های در دستگاه وجود دارد که باید با استانداردهای موجود در دستگاههای دیگر سنجیده شود. بصورت عامیانه بگم (تست دستگاه فلزیاب)

 

قیمت فلزیاب

یکی از چالشهای بزرگ در خرید قلزیاب که مهم هم است قیمت دستگاه فلزیاب می باشد. قیمت فلزیاب بر اساس نوع و ویژگی و نام تجاری انها متفاوت است. ما در وب سایتها خیلی مشاهده می کنیم که با تبلیغات خیلی هدفمند که فلزیاب را گران نخرید یا فلزیاب ارزان مشتری را به سمت خود می کشند. بیشتر این دستگاهها رو خودشون می سازنند و با قیمت کم می فروشند. حالا چه اتفاقی می افته دستگاه پشتیبانی ندارد. گارانتی ندارد(البته به دروغ می گویند گارانتی دار است)خط تلفن رو عوض کرده دسترسی ندارید.

ما به نوبه خود به شما متذکر می شویم دستگاه رو اورجینال بخرید از شرکت سازنده استعلام بگیرید. جدیدا که شرکت ها یک شماره سریال روی دستگاه هک می کنند یا با سریال پول یک دلاری ۵ دلاری یا ۵ پوندی میذارند که وارد وب سایت انها شده و درست بودنش رو بررسی کنید.وبا دستگاه اورجینال کار کنید.

درباره ی فلزیاب

شرکت فلزیاب ابتکار فروش دستگاه های گنج یاب اصل,طلایاب اورجینال,فلزیاب اصل,گنج یاب بدون جی پی اس,ردیاب های یونی,شعاع زن های انتنی,ردیاب انتنی,گنجیاب های تصویری در خدمت مشتریان گرامی می باشیم. 09198738158

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod